Знайомтесь з нашим агентством

Нудні, дратівливі, зриваючі дедлайни, вічно сумні, до неможливості вперті – це все не про нас.
А вот креативні у звітах, сміливі в обіцянках і винахідливі в відмазках – це теж не про нас.

NX Agency - агентство, сфокусоване на SEO просуванні сайтів під Google

У нас в команді 11 сеошників, рекрутер, редактор, 12 копірайтерів і офісний кіт, якого ми все ніяк не домовимось завести.

Ми з України, а наш офіс розміщений у Львові. При цьому більша частина команди працює віддалено з різних міст і країн.

Рік
2013

Перші співробітники

В то времена мы были командой фрилансеров и нашей основной проблемой было “собрать волю в кулак и наконец-то придумать название нашего будущего агентства”.

В команде было 3-5 участников и занимались мы в основном семантическими ядрами и продвижением собственных сайтов.

Свой опыт, идеи и гайды по семантике мы описывали в блоге и тематических изданиях. Наши статьи суммарно набрали сотни тысяч просмотров и на них обучилось множество SEO-специалистов, а шаблоны по семантике и ТЗ копирайтеру, придуманные нами, до сих пор активно используются сообществом.

Рік
2020

Офіс і агентство

Якби нас спитали: “Де ж ви були всі ці 8 років?” ми б чесно відповіли – думали над назвою майбутнього агентства. І правда ж – у 2020 придумали! (на цьому моменті мушу вас запевнити, що сайти ми просуваєм сильно оперативніше і в цілому більш вдало, ніж наші неймінг скіли)

І хоча до 2020-ого року ми зробили більш ніж 1500 проектів для багатьох сотень клієнтів, справжньою датою створення агентства ми рахуєм саме липень 2020 року, коли ми відкрили свій офіс і набрали основний кістяк команди.

Відкривати офіс у пік коронавірусу – це звісно ще та справа, але ми відчували сильну потребу в розришенні команди, а віддалено навчати такому складному продукту, як у нас – менш ефективно, ніж вживу.

Рік
2022

Нові відділи і команди

Останні два роки ми активно працюємо над відкриттям нових відділів і розвитком існуючих. Головне завдання – об’єднати всі окремі процеси в єдину послугу – комплексне просування.

Головні досягнення: створили відділи PBN, контенту і аутріча. Збільшили команду більш ніж в два рази. Сфокусувались на роботі з конкурентними гео і більшими бюджетами.

Під активне розширення команди змінили політики компанії і почали набирати співробітників не тільки у Львові. Як результат, більша частина команди зараз працює у віддаленому форматі з різних міст.

Телеграм канал

Скільки $ ми витратили, щоб побудувати відділ англомовного контенту для SEO?

Знаєте оцей мем “Тільки при родах жінка може хоча б приблизно зрозуміти рівень болі”, і тут я додам “який відчуває чоловік, коли будує відділ копірайтингу у своїй компанії”

Рік назад ми побудували відділ PBN. Які висновки?

Якраз рік назад ми в команді вирішили сформувати повноцінний відділ PBN.

 

За цей період зробили близько 350 сайтів, понаступали на всі можливі граблі і з’явилось куча думок і висновків щодо цього всього.

Как мы восстанавливаем процессы в условиях войны

Происходит какая-то зловещая закономерность в момент, когда мы начинаем активно развиваться: то коронавирус начался, то ракетные удары.

 

Как только наняли рекрутера и за первую неделю её работы наняли 4 новых сотрудника

Керівники відділів